10 грудня 2019 р.

Творчий вечір Галини Запорожченко

Дорогі друзі!

6 грудня 2019 року у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася творча зустріч з українською поетесою Галиною Запорожченко. Пані Галина – освітянка, філологиня і краєзнавиця, членкиня Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України.

Її доробок налічує кількасот віршів. Друкуючи свої твори у багатьох поетичних збірниках та антологіях, у 2017 році поетеса випустила свою першу книжку «Крізь роки-літа». Презентація цього видання в лютому 2018 року розпочала знайомство миколаївців з творчістю пані Галини. Неабиякий успіх мала її ліро-епічна поема «Мазепа» (2018), що здобула перемогу в ХІІІ обласному конкурсі «Краща Миколаївська книга» у номінації «Краща поетична збірка» і принесла авторці нагороди всеукраїнського рівня: «Медаль Гетьмана Івана Мазепи» і медаль «За Доброчинність».

Під час творчої зустрічі відбулася презентація двох поетичних збірок Галини Запорожченко «Хай святиться надія!» та «СонЦе». Обидві були надруковані у видавництві «Іліон». До книжок увійшли твори історичної тематики, філософські поетичні роздуми, вірші про природу й кохання. Вони адресовані якнайширшому колу читачів, усім, хто любить і цінує поетичне слово, у кого за долю України болить душа.

На гостини до Галини Михайлівни завітали рідні, друзі і колеги освітяни, просвітяни, шанувальники творчості поетеси. В кінці зустрічі пані Галина подякувала всім за щедрість сердець та щиру розмову.

Немає коментарів:

Дописати коментар