Про блог

Запрошуємо завітати до аудіоблогу «Звуковий силует Миколаєва».

Даний ресурс ми створили, піклуючись про особливу категорію людей.

Для тих, хто втратив зір повністю або частково, хто відчуває втому очей від читання дрібного тексту, тривалої роботи за комп’ютером або страждає хворобами зору різного ступеню тяжкості, а також для тих, у кого виникають труднощі з пересуванням містом.

Щоб забезпечити вам доступ до цікавої та корисної інформації, на сторінках блогу ми плануємо розміщувати звукові ілюстрації з життя Миколаєва та Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. Адже наша бібліотека є невід’ємною частиною міста вже більше століття і всі події, які відбуваються в її стінах, мають історичне, культурне, духовне значення для миколаївців.

Сподіваємось, що багатолітній досвід роботи з користувачами бібліотеки, які мають проблеми з зором, дозволить нам враховувати всі нюанси розміщення інформації саме для такої категорії громадян.

Ми розраховуємо на співпрацю з партнерами: Миколаївською обласною телерадіокомпанією та міським інтернет-проектом «Николаевский Базар», які люб’язно погодились надавати матеріали для публікацій на сторінках нашого блогу.

Шановні друзі! 
На вас чекають розповіді про славетних городян, про визначні історичні події, екологічні аудіоекскурсії, анонси бібліотечних заходів, презентації книг, відгуки про творчі зустрічі, інтерв’ю з відомими письменниками. Маємо надію, що такий матеріал, представлений в аудіоформаті, допоможе всім, без винятку, бути в курсі літературних і культурних подій чудового міста на півдні України, міста Святого Миколая!1 коментар:

  1. Доброго дня! Запрошуємо із Вашими матеріалами на Канал громадського подкастингу Cpod.Co

    ВідповістиВидалити